Niepubliczne Przedszkole Jeżykowo

Zapisy i czesne

Zapisy do przedszkola trwają cały rok szkolny.
Zapraszamy dzieci od 2,5 roku życia.
Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt z dyrekcją przedszkola. Istnieje możliwość umówienia się na spotkanie i obejrzenie przedszkola.

Warunkiem przyjęcia dziecka do przedszkola jest wypełnienie karty zgłoszenia, wpłata opłaty wpisowej w kwocie 600 pln oraz podpisanie umowy.

Do pobrania karta zgłoszenia dziecka:

karta zgłoszenia w formacie .pdf (Acrobat Reader)
karta zgłoszenia w formacie .doc (Microsoft Word)

Czesne

Czesne uzależnione jest od czasu pobytu dziecka w przedszkolu i wynosi:

620 pln  pobyt dziecka w godzinach 7:00-17.00 (obowiązuje od września 2015)
( zajęcia, opieka, posiłki)
10 pln/godz.  jednorazowe pozostawienie dziecka w przedszkolu, przekraczające określony w umowie czas

Od października 2017r. istnieje możliwość pobytu dziecka w przedszkolu na 2-3 godziny. Pobyt obejmuje wtedy zajęcia dydaktyczne, jeden lub dwa posiłki, opiekę kadry pedagogicznej oraz zabawy dowolne w grupie rówieśniczej. Może to stanowić doskonałą formę uspołecznienia dziecka oraz przygotowania do dłuższego pobytu w przedszkolu. Opłata ustalana jest indywidualnie, w zależności od długości pobytu dziecka w placówce. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z dyrekcją przedszkola.

Posiadamy wolne miejsca w grupie 2,5-4 latków i 5-6 latków.